Suvedimas ir Masteringas

Kas yra suvedimas ir masteringas?

 

Galutinis kūrinio suvedimas yra visų elementų miksavimas, kad kiekvienas instrumentas turėtų savo vietą mikse. Tam naudojami ekvalaizeriai, kompresoriai, aidai, garso restauravimas ar net iškraipymai ir t.t. Kūrinys yra sutvarkomas taip, kad skambėtų maksimaliai gerai ir tvarkingai. Būtų girdimi visi instrumentai ir kiti skambantys elementai.

Galutinė įrašyto kūrinio stotelė garso post-produkcijoje yra masteringas. Jis užtikrina gerą dainos skambesį bet kokioje garso atkūrimo sistemoje, radijuje ar televizijoje. Padaromas teisingas garso lygis, balansas dažnių bei stereo spektre. Esminis skirtumas tarp suvedimo ir masteringo yra tas, kad suvedimo metu tvarkomi atskiri garso takeliai, o masteringo metu – galutinis stereo garso failas. Labai svarbu žinoti, jog masteringas nepadės ištaisyti suvedimo klaidų.

Kokybiškas kūrinio suvedimas ir masteringas – Jūsų kelias į sėkmę. Freaking Studio pasirūpins, kad jūsų muzikos skambesio kokybė atitiktų aukščiausius standartus visose platformose, garso sistemose, įrenginiuose ar formatuose.

Pelnėme pasaulinių muzikos įrašų kompanijų ir tarptautinių muzikos atlikėjų pasitikėjimą, tad mūsų darbai šneka patys už save. Laikais, kai Jums skirtos vos kelios sekundės sudominti Jūsų klausytoją, eikite koja kojon su geriausiais.

Mūsų studijoje darytas suvedimas ir masteringas šiems kūriniams

Esame prisidėję prie šių atlikėjų darbų galutinio skambesio

Jonas Blue, Ed Sheeran, Ava Max, David Guetta, Tiësto, Armin Van Buuren, Faithless, R3hab, Becky Hill, Rita Ora, Kevin Saunderson, Inner City, TCTS, Disclosure, Idris Elba, Marshall Jefferson, Tough Love, Miya Miya, Soda State, Tom Westy, Dark Heart, The Hara, Daddy Was a Milkman ir daug kitų.

Leidybinės kompanijos su kuriomis dirbame

Universal Music, Sony Music, Atlantic Records, Ministry Of Sound, Positiva, Defected, Selected., Kontor, EMI Records, Virgin Records, Ultra Music, Toolroom, Armada, Freakin909 ir t.t.